Facebooková tipovačka

Máte rádi adrenalin a pocit radosti z vítězství? Pokud ano, tak se zapojte do naší soutěže, která odstartovala na fanclubáckém profilu na Facebooku a hraje se o ceny od sezony 2014/2015. Soutěž je zcela zdarma a je jen na vás, jak budete tipovat. Nic neztratíte, můžete pouze získat. Tak hodně štěstí a hojně tipujte. Ukažte, že máte zápasy Vítkovic zmáknuté na jedničku.

Co je cílem soutěže?

Cílem soutěže je ukázat, jakým jste znalcem a to tak, že si na každý zápas Vítkovic (každé kolo Tipsport Extraligy) zkusíte tipnout přesný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Pokud si myslíte, že utkání skončí po základní hrací době nerozhodně, tipujte remízu (např. 3:3). Netipujte výsledky v prodloužení, či na nájezdy!

Tipovat se bude vždy v pořadí, jak je utkání vypsáno. Tedy pokud je zápas vypsán jako Vítkovice-Hradec Králové a vy tipujete výhru 3:1 pro Vítkovice, napíšete tip: 3:1. Pokud budou hrát Vítkovice například v Třinci a budete tipovat opět pro ostravské barvy 4:2, váš tip bude vypadat: 2:4.

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Pouze přes oficiální facebookové stránky Fanclubu (facebook.com/FanclubHCV), kdy do komentáře pod příspěvkem, který bude na každý zápas vypsán, napíšete svůj tip. Příspěvek je vypisován den před zápasem, případně ráno v den utkání. Ukončení tipování na daný zápas končí vždy s úvodním buly utkání. V moment úvodního buly budou příspěvky zaznamenány, aby nedošlo případně k editaci vašeho příspěvku (i když editaci bychom stejně poznali podle času úpravy příspěvku).

Jak bude soutěž hodnocena?

Za každý správný tip získáte jeden bod. Pokud výsledek netrefíte, nevadí, nic nezískáte a ani neztratíte. Další kolo to zkusíte znovu a třeba se už trefíte. Body se budou sčítat a na konci každé čtvrtiny budou vyhodnoceni vítězové, kteří obdrží ceny. Soutěž bude tedy rozdělena na čtyři čtvrtiny plus případné play off, tzn. v každé čtvrtině bude nový vítěz. Každá čtvrtina začíná opět s nulou na kontě každého soutěžícího.

Jak vypadá příspěvek, pod který se píší tipy?

Takto vypadala grafika v sezoně 2014/2015 (vlevo) a 2015/2016 (vpravo)

O co se vůbec hraje?

Výherci se vyhlašují každou čtvrtinu. Výherce každé čtvrtiny automaticky vyhrává šálu Fanclubu HC Vítkovice a navíc dostane na výběr z autobusových výjezdů a jeden obdrží zcela ZDARMA.

Konečné pořadí starších ročníků

Za sebou máme prozatím první ročník facebookové tipovačky. Výherců bylo v sezoně 2014/2015 hned deset, ani jednomu se nepodařilo vítězství ve čtvrtině zopakovat.