Výjezd do Pardubic (5.října 2014)

09.10.2014 13:54

V sektoru v Pardubicích se sešlo přibližně třicet fanoušků, ale k vítězství to pro vítkovické barvy opět nevedelo. Na úvodní trefu Tybora sice zareagoval Rudolf Huna, přesto pak Pardubice do konce druhé třetiny skóre navýšily na rozdíl dvou branek. To sice devět minut před koncem umazal o jednu branku Ondrej Šedivý, trefa Tybora před koncem pak definitivně zhatila šance Vítkovic na bodový zisk. Černá série rytířů tak i nadále pokračuje.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky: 8. Tybor (Nahodil, Havlík), 22. Nahodil (Radil, Tybor), 31. Sýkora (Tybor, Nahodil),  59. Tybor (Radil) - 16. Huna (Roman, Svačina), 51. Šedivý (Vandas). Rozhodčí: Homola, Fraňo - Charvát, Lhotský. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Diváci: 7476 diváků.

Sestava Vítkovic: Dolejš - Zíb, Klok, Čerešňák, Štencel, Šenkeřík, Stehlík, Pastor, L. Kovář - Svačina, Roman, Huna - J. Káňa, Němec, Olesz - Kolouch, Burger, Šedivý - Zdráhal, Húževka, Vandas.