Výjezd do Zugu (6.září 2014)

11.09.2014 09:16

Do Švýcarska vyrazila skupina osmi fanoušků a to jak Vítkovic, tak také popradských příznivců. Vítkovicím se vstup do zápasu nepovedl a po brankách Boucharda a Sondella prohrávaly ve čtrnácté minutě už o dvě branky. Snížení Rudolfa Huny dalo Vítkovicím naději, ovšem vyrovnávací gól Peter Húževky nebyl uznám pro údajné postavení hráče v brankovišti Stephana. V úvodu poslední třetiny šel Zug opět do dvoubrankového vedení a snížení Vandase tři minuty před koncem tak už nic neřešilo.

EV Zug (Švýcarsko) - HC Vítkovice Steel 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Branky: 6. Bouchard (Bürgler, Earl), 14. Sondell (Holden, Martschini), 41. Bouchard (Sondell, Grossmann) - 34. Huna (Svačina, Roman), 57. Vandas. Rozhodčí: Bruggeman, Wehrli - Burgi, Kung. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. Diváci: 3256 diváků.

Sestava Vítkovic: Šindelář - Bail, Šenkeřík, L. Kovář, Čerešňák, Klok, Štencel - Húževka, Burger, Strapáč - Svačina, Roman, Huna - Zdráhal, Němec, J. Káňa - Szturc, Kolouch, Vandas - Kucsera.