Fanclub HC Vítkovice

Fanclub HC Vítkovice je občanským sdružením s vlastní právní subjektivitou, ustanoveným podle zákona č. 83/1990 Sb. o sdružování občanů. Fanclub HC Vítkovice byl zaregistrován Ministerstvem vnitra ČR jako občanské sdružení dne 3.6.2005. Sdružuje hokejové fanoušky klubu HC Vítkovice Steel a pořádá výjezdy na venkovní zápasy, domácí choreografie, stará se o fandění atd.

Od roku 2005 se díky Fanclubu pořádají nejrůznější akce pro fanoušky. Organizované výjezdy na venkovní utkání, mnohdy s výraznou slevou či úplně zdarma. Výroba reklamních a fanouškovských předmětů, které neodmyslitelně patří ke každému příznivci vítkovického klubu.

Jak se stát členem?

Podrobné informace co udělat pro vstup do Fanclubu naleznete pod tímto odkazem. Není to nic složitého a každý aktivní a věrný fanoušek Vítkovic je jen vítán.

Jaké jsou výhody členství?

Velkou část výhod poskytuje členům Fanclubu hokejový klub HC Vítkovice Steel. Mezi tyto výhody patří možnost zakoupit permanentní vstupenku do sektoru C2, kde je "domov" kotle za velmi výhodnou cenu (v sezoně 2015/2016 je cena pouhých 1700 Kč). Klub zároveň nabízí členům Fanclubu zvýhodněnou cenu originálního dresu Kappa, na který si můžou nechat natisknout číslo i jméno podle vlastního výběru. Cena je pro členy Fanclubu jen 800 Kč (objednávka probíhá jednou za sezonu a to na začátku soutěžního ročníku). V letošní sezoně se plánuje výroba mikin, kterou doufejme zařídí opět firma Kappa, nechají se také přidělat další suvenýry s motivem Fanclubu.

Dohromady má každý člen v sezoně 2015/2016 tyto výhody:

  • permanentní vstupenka na celou sezonu jen za 1700 Kč (včetně play-off a Ligy mistrů CHL)
  • výjezdy na venkovní zápasy pro členy Fanclubu za výhodnější ceny
  • akce výhradně pro členy Fanclubu a to jak během sezony, tak na závěr plánované společné zakončení ročníku s hráči HC Vítkovice Steel 
  • originální dres HC Vítkovice Steel od firmy Kappa s vlastním číslem i jménem za zvýhodněnou cenu 800 Kč
  • během sezony si bude moct člen Fanclubu zakoupit šálu Fanclubu či jiné produkty Fanclubu, které budou vyrobeny

Druhá část výhod plyne z financí, které Fanclub vybere na členských příspěvcích, zápisném a od sponzorů. Z těchto peněz Fanclub dotuje autobusové zájezdy na venkovních utkáních, které mají členové za zvýhodněnou cenu či úplně zdarma. Fanclub může zařizovat a dotovat výrobu šál a jiných věcí, které jsou spojené s fanděním a které pak členové mají možnost zakoupit levněji, než je jejich výrobní cena. Velká část příspěvků padne rovněž na další věci spojené s fanděním, díky kterým je fandění a všechno kolem na trošku lepší úrovni. Nachystají se vlajky, opraví bubny či vyrobí nové paličky. Pro letošní sezonu se opět chystají pestré choreografie nejen na domácí zápasy a výroba předmětů s logem Fanclubu (mikiny a podobně).

Je ale hlavně třeba říct, že do Fanclubu by měl člověk vstoupit hlavně proto, že má zájem přispět k tomu, aby atmosféra v hale za něco stála. Nejde jenom o to něco získat.

Fanclub HCV

Fanclub HC Vítkovice
Dobrovského 29
702 00 Ostrava-Přívoz
www.fanclub-hcv.cz
fanclub@fanclub-hcv.cz
facebook.com/FanclubHCV

IČO: 27000745

Vedení Fanclubu

Aktuální informace na fanclub-hcv.cz

Účet Fanclubu

Aktuální info na fanclub-hcv.cz

Máte dotaz?

V případě jakéhokoliv dotazu, na něž jste nenašli odpověď v této rubrice, se můžete ptát na webu v sekci "Diskuze".

Možná je váš dotaz také v nejčastěji kladených dotazech na vedení Fanclubu v rubrice "Otázky a odpovědi".