Chci vstoupit do Fanclubu, co mám pro to udělat?

Chcete-li se stát členy Fanclubu HC Vítkovice, musíte splnit následující podmínky:

  • STANOVY: Prostudujte si stanovy občanského sdružení Fanclub HC Vítkovice jenž jsou závazné pro všechny. Stanovy neleznete na těchto stránkách v sekci "Download".
  • PŘIHLÁŠKA: Správně vyplněnou přihlášku předat osobně jednomu z členů představenstva. Nejlépe se domluvit pomocí e-mailu (fanclub@fanclub-hcv.cz) nebo SMS zprávou na čísle Fanclubu (+420 606 277 441). Přihlášku si můžete stáhnout zde na webu Fanclubu v sekci "Download". Neposílejte nám ji prosím e-mailem, potřebujeme ji v "papírové formě" s vaším podpisem.
  • FOTOGRAFIE: Po přijetí přihlášky se dohodnout na vyfocení digitálním fotoaparátem nebo nejlépe zaslat svou fotografii v digitálním formátu na e-mailovou adresu Fanclubu (fotografie musí mít formu klasické průkazové fotografie, čili obličej na bílém pozadí). Fotografie bude použita na průkazku Fanclubu.
  • PLATBA: Po přijetí přihlášky představenstvem Fanclubu zaplatit jednorázový vstupní poplatek (zápisné) 100 Kč a členský příspěvek na novou sezónu (na sezónu 2014/2015 je členský příspěvek 400 Kč, pro osoby mladší 15-ti let jen 300 Kč) buď osobně členovi představenstva Fanclubu nebo převodem na bankovní účet (2443 001 001 / 5500).
  • PERMANENTKA: Pokud má nový člen zájem, může si zakoupit na sebe až dvě permanentní vstupenky do sektoru C2, kdy jeden kus je za zvýhodněnou cenu 1700 Kč (pro sezónu 2014/2015). K permanentní vstupence se vybírá také vratná záloha 200 Kč (po sezoně se "hnědé" permanentky opět vracejí vedení Fanclubu, které je opět nechává načipovat na následující sezonu). V případě nevrácení permanentky v daný termín záloha propadá.
  • DRES: Člen Fanclubu si může jednou za sezonu objednat originální dres HC VÍTKOVICE STEEL, jehož objednávku organizuje Fanclub většinou na začátku nové sezony. Dres je za zvýhodněnou cenu 800 Kč a každý člen si může zakoupit maximálně dva dresy. Doba dodání je různá, ale vždy jsou dresy hotovy zhruba do jednoho měsíce od odeslání hromadné objednávky. Během sezony již pak není další možný termín objednání dresů. O tom, kdy se dresy budou objednávat, budete informováni zde na webu.