Chorály a pokřiky

 • Tam v Ostravě Vítkovicích, hraje mužstvo modrobílých, modro, modrobílé dresy má, ono, ono dneska góly dá. Zvítězíme, zvítězíme, Vítkovice gól.
 • Álé álé álé álé álé, Vítkovice Vítkovice Vítkovice forever.
 • Vítkovice, to je mužstvo snů, ideální právě těchto dnů a když se někdy nedaří, povzbudíme křikem fandovským. Na na na ... na na Vítkovice gól! Dneska chceme přece zvítězit, tak musíme hráče povzbudit a když nás hráči vyslyší body, body, body zajistí. Na na na … na na Vítkovice gól!
 • Jsem král evropských fanoušků, dobytek z Vítkovic. Zabiju sekerou sparťana, na na na ...
 • Nad Ostravou zakroužilo hejno ptáků, nad Ostravou zakroužilo hejno ptáků. Nebyli to žádní ptáci, byli to jen modrobílí Vítkováci, nebyli to žádní ptáci, byli to jen modrobílí Vítkováci. Podle peří poznáš ptáka, podle ptáka poznáš zase Vítkováka, podle peří poznáš ptáka, podle ptáka poznáš zase Vítkováka.
 • Ostrava gól, Ostrava gól, Ostrava gól gól gól gól gól, na ledě ty barvy září, to barvy modrobílé jsou.
 • Vítek to je rytíř z Moravy, hej, rytíř z Moravy, hej, rytíř z Moravy, který frajer se mu postaví, hej, se mu postaví, hej, se mu postaví, dostane na zobák, ať je Čech či Slovák, dostane na zobák, ať je Čech či Slovák.
 • My jsme ti fandové, šlechtická krev, na hokej chodíme, na pivo též. My Vítka nedáme, radši ho zbouráme, radši ho zbouráme, zbouráme hned. My Vítka nedáme, radši ho zbouráme, radši ho zbouráme, zbouráme hned.
 • Héja Ostrava. Héja Ostrava.
 • Osmnáctset dvacet osm, Vítkovice. Osmnáctset dvacet osm Vítkovice.
 • Ocelové město zní ocelovým tónem, to fanouškové Vítkovic žijou hokejem.
 • Ať rubeš uhlí někde v dole a nebo kuješ ocel z rud. Ostrava je město naše a Vítkovice jsou náš klub! Na na na ...
 • My tu budem, vždycky stát, Ostravu podporovat a z plných plic, Vítkovice, bude nás slyšet nejvíce! Ale ale... Ať se daří a nebo ne! V srdci náš klub zůstane, to srdce je, modrobílé, my jen tyhle barvy ctíme! Ale ale...
 • Ty jsi v mojem srdci, nacházíš se ve snech mých! Budu tady s tebou, v časech dobrých, v časech zlých! Vítku, Vítku, Vítku ty jsi synek z Ostravy! Vítku, Vítku, Vítku ty jsi rytíř z Moravy! Na na na...

Hymna HC Vítkovice

Nálada stoupá a v šatnách houstne dým, tak tohleto pozná každej hráč,
trenéři hledaj k výhře správnej rým, to mrazení v zádech zná i rváč.
Co jen nápadů letí hlavou, stovky kliček a marných sól
a těch situací, co nastanou, než si publikum zařve góóól!!!!

Vítkovice už na bránu táhnou, Vítkovice dnes maj formu správnou,
Vítkovice ty s náma to zvládnou, dáme deset, nedostanem žádnou.

Bodyček, krosček, hra vysokou holí, hákování zezadu, to vám nedovolím,
hrajte zkrátka dobrý hokej a co se týče mě, pak bude všechno OK.

V hale to bouří, sudí práci má, zas na ostří nože chce to hrát,
body ty musí doma zůstat nám, soupeře nebudem se bát.
Co jen nápadů letí hlavou, stovky kliček a marných sól
a těch situací, co nastanou, než si publikum zařve Góóól!!!

Vítkovice už na bránu táhnou, Vítkovice dnes maj formu správnou,
Vítkovice ty s náma to zvládnou, dáme deset nedostanem žádnou.

Jo, lacino nás nikdy nedostanou, to se nemůže stát,
soupeř ten nemá na vybranou, o body budem se rvát,
někdy se štěstí otočí stranou, na plno budeme hrát,
pořád dokola jen tu samou, hru co každej má rád!

Vítkovice už na bránu táhnou, Vítkovice dnes maj formu správnou,
Vítkovice ty s náma to zvládnou, dáme deset nedostanem žádnou.

Vítkovice už na bránu táhnou, Vítkovice dnes maj formu správnou,
Vítkovice ty s náma to zvládnou, dáme deset nedostanem žádnou.

Hymnu si můžete stáhnout ve formátu MP3 zde.