Choreografie

Choreografie v ČEZ Aréně měl na starosti Fanclub a nutno říct, že choreografie většinou žádná nebývala. Po návratu Petra Hubáčka z Nižněkamsku (polovina sezóny 2008/2009) připravila skupina jeho příznivců uvítací choreo. Následně prakticky stejná parta udělala choreografii na následná utkání play-off. Po skončení sezóny se tato skupina rozhodla v činnosti dále pokračovat, tentokrát již pod názvem Ultras HC Vítkovice. Toto uskupení bylo oficiálně založeno 24.března 2009 a v součastnosti čítá přibližně 5-10 členů.

Další informace o vítkovických "ultras", infromace a komentáře z výjezdů, další fotografie, videa či zajímavosti ohledně fandění naleznete na webových stránkách Ultras HC Vítkovice.

Webové stránky Ultras HC Vítkovicehttps://www.ultras-hcv.ic.cz

Pokud máte zájem pomoci s choreem či získat další informace o tvorbě Ultras, kontaktujte "předáka" této skupiny Pavla Kolowrata.

Pavel Kolowrat

 

 

Chcete finančně pomoci s choreografií?

Tvorba choreografií je finančně velice náročná. Veškeré nákupy papírů, barev, pásek atd. platí Fanclub HC Vítkovice, proto pokud máte zájem nějakým způsobem pomoci, pošlete libovolnou finanční částku na účet Fanclubu. Účet má Fanclub stále u Reiffeisen Bank na tomto čísle (dříve byl účet u eBanky):

2443 001 001 / 5500

Pohyby na účtu můžete sledovat na zde. U platby uveďte do "Zprávy pro příjemce" například text: Příspěvek na choreo. Záleží na vás jaký identifikátor použijete, především jde o tom, abychom rozpoznali druh platby - že se jedná o dar.

Děkujeme všem, kteří již přispěli nebo těm, kteří o přispění nějaké sumy uvažují. Díky!