Hlaste se na autobusový výjezd do Brna

19.01.2010 13:11

Další výjezd v novém roce bude do nedalekého Brna. Utkání se hraje v neděli 31.ledna 2010 od 17 hodin v brněnské hale Rondo. Naši hráči se zde v rámci 46. kola O2 extraligy utkají s týmem HC Kometa Brno. Odjezd autobusu bude tradičně od haly Ledňáček (naproti ČEZ Areně) a to ve 13:30 hodin. Cena je 350 Kč, v ceně je vstupenka na utkání a cesta autobusem tam a zpět. Předpokládaný návrat z Brna se plánuje přibližně ve 22:30 hodin opět k hale Ledňáček.

Kdo jede do Brna vlastní dopravou a chce zajistit vstupenky, ať se přihlásí rovněž ve stejné sekci. V Brně je omezená kapacita sektoru hostů (120 míst) a pokud chcete mít jistotu, že se dostanete na stadion, zajistěte si vstupenky touto cestou. Cena vstupenky je 120 Kč.

46.kolo: HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel

  • Termín utkání: NE 31.ledna 2010 v 17:00 hod.
  • Čas odjezdu: 13:30 hod. od haly Ledňáček
  • Čas příjezdu: cca 22:30 hod. opět k hale Ledňáček
  • Cena: 350 Kč (jednotná cena)
  • Poznámky: V ceně výjezdu je cesta autobusem do Brna a zpět a také vstupenka na dané utkání. Hala Ledňáček se nachází naproti ČEZ Areně na ulici Závodní.

Jak se přihlásit?

Do přihlašovacího formuláře uveďte své jméno, e-mailový kontakt a do předmětu napište "Výjezd Brno". Pokud máte nějaký další dotaz ohledně výjezdu, napište jej do pole "Text".

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře zde!

Důležité upozornění pro všechny přihlášené!

Kdo bude přihlášen na výjezd a náhodou nebude moci jet, musí se řádně omluvit e-mailem nebo telefonicky u osob organizujících výjezd a to nejpozději 24 hodin před odjezdem! Pokud se neomluvíte, budete zapsáni na listinu nespolehlivých a na další výjezd budete moci jet až po zaplacení ceny výjezdu, kterého jste se nakonec nezúčastnili a neomluvili se z něj.

Nepředvídatelné skutečnosti se můžou objevit u každého, jsme jen lidi. Ale omluvit se ze závazné objednávky je přinejmenším slušnost. Po zkušenostech s výjezdem do Českých Budějovic musíme sáhnout k tomuto kroku. Děkujeme za pochopení a prosíme o seriózní přístup všech.

Zpět