Objednávejte si nové dresy HC VÍTKOVICE STEEL, uzávěrka je již 15.prosince

06.12.2009 22:57

Stále máte možnost objednat si letošní originální dres HC VÍTKOVICE STEEL. Při koupi dresu přes Fanclub HC Vítkovice je cena pouze 800 Kč a každý člen Fanclubu si může objednat až tři dresy. Jak nový dres vypadá si můžete prohlédnout na obrázcích níže, mělo by se jednat o druhou verzi letošních dresů s logem hlavního sponzora EVRAZ VÍTKOVICE STEEL.

Jakmile budou dresy vyrobeny, všichni objednávající budou informováni zde na webu a také zprávou prostřednictvím e-mailu. Předpokládané dodání dresů bude pravděpodobně na přelomu prosince a ledna.

Uzávěrka objednávek je v úterý 15.prosince 2009, takže si musíte s objednávkou a platbou pospíšit! Především platba dresu osobně nebo na účet předem je nezbytná!

Základní informace k objednání dresu

  • Objednávka: V objednávce formou e-mailu uveďte kromě svého jména a e-mailového kontaktu tyto informace - barva (bílá nebo modrá), velikost (S, M, L, XL, XXL atd.), jméno a číslo dresu (např. "bílý dres, velikost XL, jméno JOSEF, číslo 1")
  • Cena: 800 Kč/dres
  • Konec objednávání dresů: 15.prosince 2009 (úterý)
  • Poznámka: Platba je požadována předem. Pokud nebude dres včas zaplacen, nebude objednán! Stávalo se, že si někteří dresy objednali a pak si je nekoupili. Děkujeme za pochopení.
  • Platba za dresy: Nejlépe na účet Fanclubu: 2443 001 001 / 5500 (Reiffeisen Bank). Jestli je dres již zaplacen nebo ne zjistíte snadno zde. U všech plateb uvádějte pro lepší identifikaci jako variabilní symbol své rodné číslo bez koncového čtyřčíslí.

 


Bílá varianta dresu


Modrá varianta dresu

Zpět