Výjezd na Tatranský pohár do Popradu (25.až 27.srpna 2005)

28.08.2005 08:21

Osmapadesátý ročník Tatranského poháru Vítkovice nevyhrály, když ve finále nestačily na domácí Poprad. Dvěma brankami rozhodl o výhře 2:1 Miroslav Škovira. Výjezd do města pod vrcholky Tater byl jako vždy skvělý a všichni si užili mnoho zábavy a to nejen na stadionu, ale i mimo něj. Rovněž se navázaly přátelské vztahy s popradskými fanoušky, které se budou i dále utužovat.

Základní skupina:
HC Košice (Slovensko) - HC Vítkovice Steel 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Branky: 48. Bombic (Horáček) - 16. Padělek I. (Procházka R.), 24. Kropáč (Štefanka), 50. Pištek (Kropáč, Štefanka). Rozhodčí: Lauff - Bednár, Kubuš (všichni Slovensko). Vyloučení: 8:5, navíc Lažo (Košice) na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:1. Diváci: 150 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Polák, Philipp, Kuboš, Černošek, Jurečka, Gulaši, Dresler, Chmelíř - Procházka R., Burger, Padělek I. - Irgl, Šimíček, Hubáček - Kropáč, Štefanka, Pištek - Tomík, Káňa T., Köhler - Buček.

HK Riga 2000 (Lotyšsko) - HC Vítkovice Steel 2:7 (1:1, 1:1, 0:5)

Branky: 14. Daugavinš (Saulietis, Širokovs), 28. Ankipans (Ignatovics) - 18. Burger (Philipp), 40. Tomík (Pištek, Gulaši), 44. Káňa T. (Chmelíř), 48. Dresler (Köhler), 53. Hubáček (Irgl), 55. Gulaši (Tomík, Štefanka), 56. Chmelíř (Káňa T.). Rozhodčí: Marušin - Bednár, Kubuš (všichni Slovensko). Vyloučení: 9:8. Využití: 1:1. Diváci: 300 diváků.

Sestava Vítkovic: Čech J. - Polák, Philipp, Kuboš, Černošek, Jurečka, Gulaši, Dresler, Chmelíř - Procházka R., Burger, Padělek I. - Irgl, Šimíček, Hubáček - Tomík, Štefanka, Pištek - Tomášek M., Káňa T., Köhler - Buček.

Finále:
HK Tatravagónka ŠKP Poprad (Slovensko) - HC Vítkovice Steel 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Branky: 16. Škovira (Kroták), 46. Škovira (Kroták, Bambúch) - 4. Padělek I. (Procházka R.). Rozhodčí: Lauff - Gajan, Miľovčík (všichni Slovensko). Vyloučení: 2:4, navíc Faith a Kroták (oba Poprad) na 10 minut, Gulaši (Vítkovice) na 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 3510 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Polák, Prokop, Kuboš, Černošek, Jurečka, Gulaši, Dresler, Chmelíř - Procházka R., Hulva, Padělek I. - Kropáč, Šimíček, Tomík - Štefanka, Pištek, Tomášek M. - Káňa T., Köhler, Buček.