Výjezd do Karlových Varů (2.říjen 2011)

05.10.2011 13:16

Třetí výjezd sezony měl směr do Karlových Varů. Do západočeského lázeňského města vyjely z Ostravy dvě auta, v sektoru se potkalo asi na třicet vítkovických příznivců. I když KV Aréna má velice špatnou akustiku, fandilo se poměrně dobře a nakonec byly Vítkovicím přány dva body za výhru v prodloužení. Vyrovnání zařídil těsně před koncem Viktor Ujčík, vítěznou trefu zaznamenal Jiří Burger.

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 2:3 po prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)

Branky: 5. Pech (Kumstát, Nosek), 40. Pech (Kumstát) - 50. Káňa T. (Burger, Sloboda), 57. Ujčík (Malík), 62. Burger (Ujčík). Rozhodčí: Lacina, Smitka - Bejček, Charvát. Vyloučení: 8:8, navíc Gřegořek a Zaťovič (oba Karlovy Vary) na 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 2274 diváků.

Sestava Vítkovic: Málek - Malík, Kudělka, Ovčačík, Sloboda, Rehák, Voráček, Trnka, Punčochář - Ujčík, Burger, Szturc - Pohl, Húževka, Káňa T. - Svačina, Štefanka, Sýkora - Šedivý, Strapáč, Káňa J.