Výjezd do Pardubic (16.listopadu 2008)

18.11.2008 10:05

Do Pardubice dorazila početná armáda vítkovických fans. Hosté šli do vedení brankou Angela Krsteva, ovšem pardubice ve druhé třetině zabraly a ujaly se vedení především dvěma slepenými góly během dvou minut. Devět minut před koncem srovnal stav zápasu Václav Varaďa a utkání dospělo do samostatných nájezdů. V nich rozhodl Viktor Ujčík a radost vítkovických mohla propuknout naplno.

HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel 3:4 po sam. náj. (0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)

Branky: 23. Klejna (Šeda), 25. Kolář (Koukal), 34. Divíšek (Klejna, Pivko) - 12. Krstev (Krenželok), 26. Krenželok (Barinka, Krstev), 51. Varaďa, rozhodující nájezd Ujčík. Rozhodčí: Kubeš - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:2. Diváci: 10025 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Barinka, Krstev, Kuboš, Stehlík, Jurečka, Ovčačík, Voráček - Kvapil, Burger, Krenželok - Ujčík, Roman, Svačina - Treille, Štefanka, Varaďa - Strapáč, Klimek, Hruška.