Výjezd do Plzně (9.září 2005)

11.09.2005 08:38

Úvodní kolo ročníku 2005/2006 bylo na programu v pátek 9.září 2005 a Vítkovice zajížděly na led Plzně. Skupinka vítkovických fandů si začátek nového extraligového ročníku nenechala ujít a dorazila i do města piva. Hosté sahali po všech bodech, plný zisk jim ovšem sebral v poslední minutě Milan Nedoma, který zaznamenal vyrovnávající branku. V prodloužení nikdo bonusový bod nezískal, proto zápas skončil smírně 2:2.

HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel 2:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

Branky: 38. Straka J. (Adamský, Vorel), 60. Nedoma (Straka J., Andrašovský) - 15. Köhler (Chmelíř), 33. Dresler (Procházka R., Štefanka). Rozhodčí: Hodek - Bejček, Rozlílek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 5763 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Polák, Philipp, Černošek, Hudec, Jurečka, Gulaši, Dresler, Chmelíř - Padělek I., Burger, Procházka R. - Irgl, Šimíček, Hubáček - Kropáč, Štefanka, Pištek - Tomášek M., Hulva, Köhler.