Výjezd do Třince (10.října 2008)

11.10.2008 19:16

Jako tradičně se v duelu Vítkovic s Třincem prosazují v dresu "ocelářů" bývalí hráči Vítkovic. Skóre zápasu ve Werk Areně otevřel David Moravec a Třinec dlouho držel jednobrankový náskok. Osm minut před koncem srovnal vítkovický Lubomír Korhoň a zápas šel do prodloužení. Minutu před jejím koncem rozhodl David Květoň a autobus vítkovických fans jel do Ostravy s jedním bodem.

HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 3:2 po prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)

Branky: 22. Moravec (Polanský, Nikolov), 23. Hašek (Hampl), 64. Květoň (Vosátko) - 30. Ujčík (Šimíček), 52. Korhoň (Burger). Rozhodčí: Homola - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:6, navíc Krstev (Vítkovice) na 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 4021 diváků.

Sestava Vítkovic: Štěpánek - Jurečka, Barinka, Kuboš, Stehlík, Krstev, Trnka - Petrovický, Burger, Štefanka - Ujčík, Šimíček, Svačina - Treille, Hruška, Krenželok - Kvapil, Roman, Klimek - od 34. navíc Korhoň.