Výjezd do Vsetína (2.října 2005)

04.10.2005 15:40

Vítkovice na ledě beznadějně posledního Vsetína nezaváhaly a zvítězily 4:2. Minutu před koncem zdramatizoval zápas Roman Stantien, který snížil na rozdíl jediného gólu. Těsně před koncem ovšem pečetil tříbodovou radost Zbyněk Irgl. Na Valašsko vyrazil z Ostravy rovnou celý autobus fanoušků, kteří se po závěrečné siréně mohli radovat nejen z výhry, ale i tradičních "rybiček".

Vsetínská hokejová - HC Vítkovice Steel 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Branky: 28. Květoň, 59. Stantien (Tomík) - 12. Hubáček (Šimíček, Hudec), 24. Šimíček (Hubáček), 56. Krenželok (Burger, Štefanka), 60. Irgl (Kuboš, Šimíček). Rozhodčí: Rejthar - Guth, Rittich. Vyloučení: 7:6, navíc Bauer na 10 minut a Ivan (oba Vsetín) na 5 + do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 2810 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Kuboš, Philipp, Jasečko, Hudec, Jurečka, Gulaši, Polák - Štefanka, Burger, Krenželok - Irgl, Šimíček, Hubáček - Padělek I., Procházka R., Tomášek M. - Káňa T., Hulva, Köhler.