Výjezd do Zlína (16.září 2008)

17.09.2008 23:58

Brzy po startu O2 Extraligy měli vítkovičtí fanoušci možnost jet autobusem k prestižnímu duelu do Zlína. Utkání to bylo napínavé, plné osobních soubojů a k vidění byla i rvačka u zlínské střídačky. Domácím se nakonec podařilo zvítězit brankou exvítkovického Bedřicha Köhlera šest minut před koncem utkání. Do Zlína přijel tradičně plný autobus a nálada po cestě byla vynikající.

RI Okna Zlín - HC Vítkovice Steel 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

Branky: 7. Rachůnek, 21. Matějka, 33. Balaštík (Galvas, Hamrlík), 54. Köhler (Hamrlík) - 27. Hruška, 30. Šimíček (Jurečka), 49. Jurečka (Trnka). Rozhodčí: Vampola - Čech, Dřínovský. Vyloučení: 11:9, navíc Barinka (Vítkovice) na 10 minut, Balán (Zlín) na 5 minut a trest do konce utkání, Stehlík a Krstev (oba Vítkovice) trest ve hře. Využití: 1:2. Diváci: 3612 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc (54. Štěpánek) - Jurečka, Barinka, Ovčačík, Stehlík, Trnka, Krstev - Kvapil, Petrovický, Štefanka - Ujčík, Šimíček, Svačina - Korhoň, Burger, Treille - Klimek, Hruška, Krenželok.