Výjezd do Znojma (23.září 2007)

25.09.2007 12:43

Na první autobusový výjezd sezony vyrazil celý autobus vítkovických fanoušků. Znojemští orli se ve čtvrté minutě dostali do vedení brankou Romana Erata. Ve druhé třetině srovnal Bedřich Köhler a vítěznou branku hostujících hráčů zaznamenal Jiří Marušák, který vypomáhá Vítkovicím před svým odchodem do švédského Färjestadu. Výjezd skončil úspěšně, fanoušci Vítkovic viděli vítězství a cesta do Znojma byla tradičně veselá.

HC Znojemští orli - HC Vítkovice Steel 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Branky: 4. Erat (Demel) - 24. Köhler (Hruška), 35. Marušák (Ujčík). Rozhodčí: Šindler - Chytil, Bryška. Vyloučení: 4:9. Využití: 0:0. Diváci: 2675 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Barinka, Jurečka, Marušák, Trnka, Kuboš, Heš, Ovčačík - Hubáček, Burger, Weissmann - Prorok, Vala, Petrovický - Krenželok, Šimíček, Ujčík - Köhler, Hruška, Tomášek M. - Klimek.