Výjezd na čtvrtfinále do Zlína (17.března 2013)

19.03.2013 09:28

Další čtvrtfinálový výjezd do Zlína padl opět na neděli, což naplnilo jako před týdnem tři autobusy. Cesta proběhla vpohodě a hodinu před utkáním byli všichni u stadionu. Fandilo se velmi dobře i přes nakonec nepříznivý výsledek. O osudu zápasu rozhodla nepovedená druhá třetina, ve které hráči rytíře Vítka dostali čtyři góly. První třetina ovšem vypadala ze strany svěřenců Oremuse se Svozilem velmi dobře a po tyčce Marka Malíka byly Vítkovice jen kousek od vedoucí branky. Nakonec se tedy z výhry radoval Zlín a do Ostravy pojede s vedením 3:2 na zápasy.

5.čtvrtfinále
PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)

Branky: 23. Tesařík (Honejsek, Zámorský), 23. Tesařík (Okál, Ondráček), 34. Hamrlík (Linhart, Holík), 36. Čajánek (Zámorský, Honejsek). Rozhodčí: Hradil, Šindler – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:0. Diváci: 5615 diváků.

Sestava Vítkovic: Šindelář – Barinka, Stehlík, Voráček, Sloboda, Malík, Kudělka – Káňa J., Burger, Ujčík – Svačina, Roman, Huna – Húževka, Hruška, Strapáč – Szturc, Kucsera, Bartánus.