Výjezd na Slavii Praha (18.září 2008)

19.09.2008 08:08

Druhý výjezd sezony dopadl vítkovickou prohrou v prodloužení na ledě pražské Slavie. Domácí se ujali vedení brankou Jelínka, do konce třetiny ovšem otočil stav dvěma rychlými brankami Jiří Burger. Přesně v polovině zápasu vyrovnal Michal Vondrka a zápas tak neměl po šedesáti minutách vítěze. V nastaveném čase rozhodl o zisku bonusového bodu pro Slavii kanonýr Jaroslav Bednář.

HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 3:2 po prodl. (1:2, 0:1, 0:0 - 1:0)

Branky: 3. Jelínek (Kadlec), 30. Vondrka (Bednář), 62. Bednář (Novák, Červenka) - 11. Burger (Krenželok), 12. Burger. Rozhodčí: Husička - Chytil, Bryška. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Diváci: 2612 diváků.

Sestava Vítkovic: Štěpánek - Jurečka, Barinka, Ovčačík, Trnka, Suchý, Tichý - Kvapil, Petrovický, Štefanka - Ujčík, Šimíček, Svačina - Korhoň, Burger, Treille - Klimek, Hruška, Krenželok.