Výjezd na Spartu Praha (28.září 2007)

29.09.2007 11:22

Vítkovice jely na Spartu s vědomím, že si suverénně poradily na domácím ledě s Kladnem. Ovšem na Spartě přišlo rychlé vedení Pražanů a po první třetině byl stav 2:0. Po dvou třetinách dokonce 4:0 a čestný úspěch Vítkovic zaznamenal až šest minut před koncem obránce Pavel Trnka. Do Prahy vypravil Fanclub rovnou celý autobus, který pro vítkovické fanoušky dokonce celý zaplatil!

HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Branky: 5. Netík (Sivek), 18. Ton (Tabaček), 40. Nedvěd, 51. Melichárek (Netík) - 54. Trnka (Ujčík). Rozhodčí: Turčan - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Diváci: 5888 diváků.

Sestava Vítkovic: Pinc - Marušák, Trnka, Jurečka, Heš, Kuboš, Novák - Hubáček P., Burger, Weissmann - Petrovický, Vala, Prorok - Ujčík, Šimíček, Krenželok - Klimek, Hruška, Köhler.